Koszula kratę w krzykliwym kolorze, buty New Balance, kontrastowe spodnie. Czerwona koszula, żółte spodnie i białe Conversy. Te zestawy to, w skrócie, mundurek warszawskich managerów. Będąc niedawno na konferencji w Warszawie gubiłam się w tłumie mężczyzn wyglądających tak samo. Mocne kolory i charakterystyczny styl – w teorii powinny wyróżniać. Są jednak tak rozpowszechnione, że ubranie się w ten sposób skutkuje wtopieniem się w tłum.

2015-03-08-Styl1
Mundurek warszawskiego managera: Koszula Espirit, zegarek Daniel Wellington, kurtka Only & Sons, spodnie Espirit, buty New Balance

Postanowiłam na podstawie tej bazowej stylizacji przygotować kilka innych propozycji – wciąż w stylu casual, a jednak bardziej klasycznych, eleganckich i… charakterystycznych. Oczywiście wykorzystując elementy pierwszej stylizacji. Zacznijmy jednak od wyrzucenia koszuli w kratę do kosza 🙂 Później już będzie tylko łatwiej.

Stylizacja 1

Klasyczna elegancja w nowoczesnym wydaniu: morski sweter w zestawieniu z szarą, melanżową marynarką, plus eleganckie zamszowe buty. Silne i modne zestawienie. Zwróć też uwagę na zegarek – stanowi świetne uzupełnienie stylizacji.

Z bazowego zestawu wykorzystujemy spodnie.

2015-03-08-Styl4
Sweter, zegarek Komono, marynarka i buty Pier One.

 

Stylizacja 2

Czarna koszula i bordowa kurtka typu bomber to zestawienie, w którym będzie do twarzy szczególnie brunetom.

Z bazowego zestawu wykorzystujemy buty i spodnie.

2015-03-08-Styl3
Koszula, bluza typu bomber.

 

Stylizacja 3

Klasyczna biała koszula w sportowym stylu. W zestawieniu z szarą bluzą typu bomber i białymi Conversami wygląda świeżo i modnie. Casual w pełnej krasie.

Z bazowego zestawu wykorzystujemy: spodnie i zegarek.

2015-03-08-Styl2
Klasyczna biała koszula, bluza typu bomber, białe Conversy.

 

PS. Nie mam nic do warszawiaków i Warszawy. Całkiem lubię to miasto 🙂 Mimo że jestem z Krakowa.