O mnie

Mam na imię Beata i od 2015 roku prowadzę ManageremByc.pl. Dzielę się na nim wiedzą i doświadczeniem pozyskanymi podczas ponad 10-letniej pracy zawodowej. Poniżej kilka słów na temat mojego doświadczenia.

Beata Mosór-Szyszka

Jestem autorką tego bloga 🙂 a także PR i marketing managerem, trenerem i konsultantem strategicznym z ponad 10-letnim doświadczeniem zawodowym zdobywanym w firmach o znaczącej pozycji na polskim i międzynarodowym rynku usług IT (m.in. nazwa.pl, Sabre, VSoft). Byłam mentorem Google LaunchPad Week Warsaw oraz współorganizowałam liczące się konferencje i eventy o zasięgu ogólnopolskim (m.in. Agile Central Europe Conference, Product Development Days). Współorganizowałam programy akceleracyjne dla startupów m.in. Challenge Up! by hub:raum, Deutsche Telekom, Cisco & Intel, Google LaunchPad Week Warsaw. Jestem absolwentką Zarządzania – Biznes i marketing w sieci na Wyższej Szkole Europejskiej. Więcej o mnie: www.mosor.pl

W 2015r. wraz z Joanną Ostafin założyłam Project: People (www.projectpeople.pl), który specjalizuje się w tworzeniu strategii oraz outsourcingu usług biznesowych (marketingowych, PRowych, HRowych, etc.). Dodatkowo wdraża podejście Lean Startup do pracy zespołów i projektów, projektuje oraz realizuje szkolenia, warsztaty oraz gry symulacyjne dedykowane dla biznesu i edukacji. Nasz zespół opracowuje i wdraża również programy szkoleniowe i mentoringowe, a także organizuje konferencje oraz wydarzenia o zasięgu lokalnym i ogólnopolskim. Buduje community wokół idei, pomysłów, marek i firm.

Zapraszam do współpracy 🙂